Domů Naše služby Fotogalerie Ceník Akce Kontakty
©Všechna  práva vyhrazena (2014). Není povoleno jakékoliv šíření obsahu těchto stránek bez povolení autora.  www.vs-salon.cz, veronika.smrkovska@vs-salon.cz

Vítáme Vás na webových stránkách www.VS-Salon.cz


Nabízíme Vám komplexní kadeřnické služby pánského, dámského a dětského kadeřnictví. Poskytujeme nadstandartní péči o Vaše vlasy a oproti konkurenci za jedny z nejlepších cen v Praze. Nově pracujeme s velice kvalitní kosmetickou značkou Previa a Ph. Kosmetické přípravky vlasové péče této značky neobsahují Sles, Dea a Parabeny a mají vynikající výsledky v péči o pokožku a vlasy. Díky sofistikovanému složení produktů bohatého na přírodní aktivní látky jsou vlasy po aplikaci této kosmetiky zdravé, hedvábné a lesklé. Stejně tak obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a mají minimální negativní vliv na životní prostředí.

VS Salon je jedním z předních kadeřnických salonů, které můžete v Praze navštívit. Majitelka salonu Veronika čerpá při kreativitě nových účesů ze svých několikaletých zkušeností ze zahraničí. Před otevřením kadeřnictví VS Salon žila 2 roky v Norimberku, kde zastávala funkci vedoucí kadeřnice vyhlášeného kadeřnického salonu Goldener HaarSchnitt.

Už nemusíte hledat nejlevnější kadeřnictví v Praze, stačí navštívit kadeřnictví VS Salon - Veronika Smrkovská a již nikdy nebudete hledat kadeřnictví jiné. Spokojený zákazník je u nás na prvním místě, proto kvalita námi poskytovaných služeb je na vysoké úrovni a to za velice příznivé ceny!

VS Salon Veronika Smrkovská najdete v Praze 10, křižovatka ulic Vršovická, Petrohradská, zastávka tramvaje Bohemians, nebo zastávka BUS Ukrajinská.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Váš VS Salon

Veronika Smrkovská